Home

pe Dezarmare Inregistreazate cat tine o repriza la handbal liberal Ecologic ambalaj

Finala Ligii Campionilor la handbal feminin: Ferencvaros vs. Vipers.  Calificarea unguroaicelor, decisă la ultima fază VIDEO | adevarul.ro
Finala Ligii Campionilor la handbal feminin: Ferencvaros vs. Vipers. Calificarea unguroaicelor, decisă la ultima fază VIDEO | adevarul.ro

Cât durează un meci de volei 2023? ✨ Reprize, Time-out, Reguli

Cât Durează un Meci de Baschet + Alte Sporturi

România, victorie la scor la CM de handbal feminin. O jucătoare s-a  accidentat grav și a părăsit terenul pe targă | Digi24
România, victorie la scor la CM de handbal feminin. O jucătoare s-a accidentat grav și a părăsit terenul pe targă | Digi24

Cât durează un Meci de Handbal - Durata, Reprize & Reguli

România, în grupele principale la Campionatul European de Handbal Feminin.  Am învins Macedonia cu 31 la 23
România, în grupele principale la Campionatul European de Handbal Feminin. Am învins Macedonia cu 31 la 23

România a obținut medaliile de bronz la Europeanul de handbal tineret Under  19 - spotmedia.ro
România a obținut medaliile de bronz la Europeanul de handbal tineret Under 19 - spotmedia.ro

Handbalul, o introducere

Asa cum probabil stiti... urmeaza repriza a II-a... Ultimele de la sedinta  CA-ului handbalului romanesc! Fapte penale, una si una!... | SporT maCSim  si EmotiE
Asa cum probabil stiti... urmeaza repriza a II-a... Ultimele de la sedinta CA-ului handbalului romanesc! Fapte penale, una si una!... | SporT maCSim si EmotiE

Handbal (f): Remiză pentru Rapid la Budapesta, în Liga Campionilor –  Româncele au revenit pe final - HotNews.ro
Handbal (f): Remiză pentru Rapid la Budapesta, în Liga Campionilor – Româncele au revenit pe final - HotNews.ro

România a pierdut cu Muntenegru la Campionatul European de handbal feminin

Cât durează un meci de Rugby - Durata, Reprize & Reguli

Țările de Jos - România 29-28. Înfrângere dramatică pentru fetele lui  Florentin Pera la debutul la Euro de handbal feminin
Țările de Jos - România 29-28. Înfrângere dramatică pentru fetele lui Florentin Pera la debutul la Euro de handbal feminin

Regulile jocului de handbal, pe scurt | Blogul Clubului de Handbal Amatori  Bucuresti
Regulile jocului de handbal, pe scurt | Blogul Clubului de Handbal Amatori Bucuresti

Așa s-a decis Final Four-ul din Liga Campionilor la handbal feminin

Reguli de joc - Totul despre handbal

Naționala de handbal U19 a României s-a calificat in extremis în Grupele  Principale ale Campionatului European
Naționala de handbal U19 a României s-a calificat in extremis în Grupele Principale ale Campionatului European

Handbal - Wikipedia

Handbal (f): CSM București, eliminată din sferturile Ligii Campionilor –  Cum arată Final Four - HotNews.ro
Handbal (f): CSM București, eliminată din sferturile Ligii Campionilor – Cum arată Final Four - HotNews.ro

Cât durează un meci de handbal? - Află aici toate informațiile!

România, cu un pas la Campionatul Mondial de handbal feminin! ”Tricolorele”  au făcut spectacol cu Portugalia
România, cu un pas la Campionatul Mondial de handbal feminin! ”Tricolorele” au făcut spectacol cu Portugalia

Rapid, eliminată de Vipers din Liga Campionilor. Repriza secundă a fost de  coșmar
Rapid, eliminată de Vipers din Liga Campionilor. Repriza secundă a fost de coșmar

CSM Bucureşti, victorie categorică cu Banik Most, în Liga Campionilor la  handbal feminin! "Tigroaicele" rămân neînvinse după cinci runde - Antena  Sport
CSM Bucureşti, victorie categorică cu Banik Most, în Liga Campionilor la handbal feminin! "Tigroaicele" rămân neînvinse după cinci runde - Antena Sport

România - Rusia 22-28, la CE Handbal 2018. Evoluţie modestă în repriza a  doua. S-a simţit lipsa Cristinei Neagu
România - Rusia 22-28, la CE Handbal 2018. Evoluţie modestă în repriza a doua. S-a simţit lipsa Cristinei Neagu